gngvalve
GNG VALVE

GNG Vana ticari gemi inşa sanayi, yat inşa sanayi ve endüstriyel tesislere vana üretimi ve satışını yapmak amacıyla kurulmuştur.

Sahip olduğumuz 33 yıllık imalat ve satış tecrübesinin yanında, vizyonumuz ve iş disiplinimiz sayesinde kısa sürede dünyanın önde gelen vana üreticileri arasına girmeyi hedeflemekteyiz.

Firmamız yüksek kaliteli ürün, uygun fiyat, hızlı teslimat ve çözüm odaklı çalışma prensibiyle müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı ilke edinmiştir.
GNG Vana olarak hizmet verdiğimiz sektörlere uygun olan sahip olduğumuz sertifikalar sayesinde, vana üreticisi olarak dünya çapında önemli bir yere sahip olmak için emin adımlarla ilerlemekteyiz.

Üretimimizde bulunan pik döküm vanalar, sfero döküm vanalar, bronz döküm vanalar, çelik döküm vanalar ve paslanmaz çelik döküm vana imalatının tüm aşamalarını titizlikle yürütmekteyiz.
GNG Vana kadrosunda yer alan uzman isimlerle birlikte sektördeki tüm gelişmeleri takip ederek üretim ve satış organizasyonunu sürekli güncellemektedir.

Markamızın farkı tecrübemiz ve vizyonumuzdur.

Rakamlarla

GNG VALVE

0 +
YILLIK TECRÜBE
0 +
FUAR TECRÜBESİ
0 +
ÜLKEYE İHRACAT
 

Misyonumuz

Firmamız kaynaklarını en akılcı şekilde kullanarak müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayarak müşteri memnuniyetinin devamını sağlamak, sürekli gelişmeye odaklanarak sektöründe lider olmayı, eğitimin en uygun motivasyon aracı olduğu, sonuç değil süreç odaklı olmak ve tüm ilişkilerinde saygılı dürüst olmak ilkelerini benimsemiştir.

Yüksek Kaliteli Ürün

Tüm çalışanlarımız müşteri odaklı çalışma felsefemizi benimser ve bu sürece katkıda bulunarak Süreç Yaklaşımı ile Sürekli İyileştirmeyi esas alarak Sıfır Hata ‘yı hedeflemektedir.